Sugih Villa Ceningan

Belangrijkste voorzieningen

  • 28 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    De 3-slaapkamer Sugih Villa Ceningan Nusa Lembongan bevindt zich 3 km verwijderd van de Angel's Billabong en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    Het Tamarindstrand ligt binnen 10 minuten met de auto weg van de villa in de Nusa Ceningan wijk, en de Devil's Tear is op rijafstand van 15 minuten ervandaan gelegen.

    Sugih Villa Ceningan heeft een koelkast en een ketel in een kitchenette. Sri Rejeki Bistro verwent gasten met Aziatische gerechten op een klein stukje lopen van de 3-badkamer accommodatie. De dichtstbijzijnde luchthaven is Ngurah Rai, op 85 km van de villa. Als u de omgeving wilt ontdekken, kunt u het beste auto's en fietsen huren, maar u kunt ook ontspannen bij een zwembad op het terrein.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Licentienummer0503260137735,55193

    Kameropties bij Sugih Villa Ceningan Nusa Lembongan

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 28 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Sugih Villa Ceningan Nusa Lembongan

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sugih Villa Ceningan Nusa Lembongan

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Hotels in steden wereldwijd

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, een kitchenette, samen met een koelkast en een ketel, is beschikbaar in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Sugih Villa Ceningan?
      Gasten van Sugih Villa Ceningan kunnen onder andere de Angel's Billabong (3 km), het Tamarindstrand 2) en het Ceningan klif 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sugih Villa Ceningan Nusa Lembongan